Moja Policja

Wpisy

 • czwartek, 26 lutego 2015
  • Detektyw na tropie zdrady

   „Porady na zdrady”, to pierwszy prawdziwie profesjonalny, praktyczny poradnik dla kobiet, które żywią uzasadnione podejrzenia, mają rozmaite wątpliwości, wolałyby się upewnić, decydują się  wkroczyć na wojenną ścieżkę… albo chcą wiedzieć, jak się zabezpieczyć.

   Z męskiego punktu widzenia, bez owijania w bawełnę i z humorem – znany detektyw, od lat w branży, specjalista od zdrady, rozwodów i kwestii majątkowych, Marcin Popowski wyjaśnia, jak nie dać się zrobić na szaro oraz wyjść na swoje. Pomaga mu w tym dziennikarka śledcza i pisarka, Iwona Konieczna. 

   detektyw na tropie zdrady


   Autorzy w rzeczowy sposób pokazują, jak uporać się z problemem zdrady małżeńskiej. Detektyw przedstawia między innymi, jakie konkretnie materiały mogą posłużyć za dowód w sądzie. Uczy też, jak je zdobyć domowym sposobem, przy użyciu własnej inteligencji, z pomocą niedrogiego sprzętu, przyjaciół i fachowców. „Porady na zdrady” mają wymiar praktyczny – uwzględniają realia polskich przepisów prawnych oraz zasad działania rodzinnego systemu sądowniczego.  

   Książka zawiera wskazówki dla żon, które podejrzewają, że w małżeństwie źle się  dzieje, ale także dla tych kobiet, które nigdy by swego partnera o zdradę nie posądzały. Popowski i Konieczna prezentują listę cech potencjalnych zdrajców i najczęstsze okoliczności sprzyjające skokom w bok, udzielają również porad, jak zapobiec męskiej niewierności, gdy kobiecie zależy na partnerze i rodzinie. 

   Przesłanie poradnika jest jasne: jeśli mąż cię zdradził, nie rozpaczaj i nie załamuj się! Pomyśl o przyszłości swojej i dzieci. Przed Tobą nowe życie! Łatwiej je rozpocząć, czując grunt pod nogami i wiedząc, w jaki sposób walczyć o swoje prawa. 

   Materiały prasowe

    

   Czy ktoś z Was czytał ten poradnik? Warto go kupić?

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Autor(ka):
   alabella
   Czas publikacji:
   czwartek, 26 lutego 2015 13:04
 • wtorek, 02 lipca 2013
  • Kopia sms na email

   Od niedawna korzystam z telefonii operatora Play i jestem niezwykle zadowolona z usług. Dziś chciałabym przedstawić jedną z ciekawszych opcji jaką świadczy Play i żadna z innych sieci nie ma konkurencyjnej usługi.

   KOPIA SMS NA E-MAIL

   Jeśli osiadasz telefon w sieci Play, wystarczy, że wyślesz SMS o treści START adres@email.pl (tu wpisz swój adres email)  na numer tel. 8010.

   Następnie w ciągu 24 godzin od wysłania tej wiadomości otrzymasz SMS z prośbą o potwierdzenie aktywacji tej usługi. Potwierdzenie aktywacji musi zostać wysłane koniecznie w ciągu 12-tu godzin od otrzymania wiadomości SMS.

   Jak wykorzystać tą wiedzę w zakresie detektywistycznym? Otóż, można założyć konto email specjalnie w tym celu i monitorować swoje wiadomości SMS oraz innych osób, do których telefonu mamy dostęp.

   Niestety, nie wszystkie wiadomości SMS, i te wysłane przez właściciela telefonu czy też SMSy odebrane, są kopiowane na email. Jednakże, usługa ta nie ma sobie równych :) Serdecznie polecam!

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Autor(ka):
   alabella
   Czas publikacji:
   wtorek, 02 lipca 2013 11:29
 • środa, 13 lipca 2011